Balíček střednědobé hlasové spolupráce - 6 x 60 - 75 minut


Popis

6 x 60 - 75 minut minut online/offline setkání nad vaším hlasovým/komunikačním tématem (např. chci najít výraznější hlas, toužím se více projevit, být slyšen(a), chci se umět za sebe postavit, udržet své hranice potřebuji změnit barvu svého hlasu, připravit se na nahrávání apod.

Setkáme se 6 x v období maximálně 6 měsíců od zakoupení služby. Můžeme vyřešit jedno složitější hlasové /komunikační/ téma nebo několik jednodušších.

Při setkání s vámi kombinují mnoho rolí (mentor, kouč, průvodce, trenér, motivátor, inspirace) a pohlížím na vás jako na komplexní a mnohoúrovňovou bytost, klienti oceňují velký přesah mé práce, který jim pomáhá rychle se posunout k cíli

Po celou dobu spolupráce máte mou plnou podporu (formou zpráv na messengeru, můžeme konzultovat vaši nahrávku nebo vás můžu podpořit před důležitou akcí, můžeme uskutečnit 1 krátký, maximálně 10 minutový rozhovor týdně).

Podrobnosti

15 000 Kč

O nás

Kdo jsme

Jsem koučka, mentorka, konzultantka. Vedu své klienty k sebevědomému projevu, nalezení a uplatnění největších talentů a naplněnému životu. Specializuji se na hlas, komunikaci, rozvoj silných stránek a nalezení optimální pracovní pozice a životního stylu.

Můžete se na mě obrátit s tímto okruhem témat:

- Potřebuji zlepšit svou prezentaci
- Nejsem spokojen/a/ na své pracovní pozici, toužím po změně
- Hledám nové pracovní výzvy
- Mám slabý a nevýrazný hlas, chci to změnit
- Bojím se jít do konfrontace, raději se stáhnu
- Chci poznat sám/sama sebe, své talenty a jejich využití v mém životě

Adresa

Hlohová 2002/40, Praha 10 - Záběhlice

Prague

Vyhledání trasy

Otevírací doba

pondělí

9:00 dop. – 6:00 odp.

úterý

9:00 dop. – 6:00 odp.

středa

9:00 dop. – 6:00 odp.

čtvrtek

9:00 dop. – 6:00 odp.

pátek

9:00 dop. – 6:00 odp.

sobota

Zavřeno

neděle

Zavřeno